Ośrodek Sportu i Rekreacji w Starogardzie Gdańskim

MEDAL WOŚP dla OSiR-u!

wosp-medal (1013 kB)

Doceniono Nasz wieloletni wysiłek, trud i zaangażowanie, zagraliśmy na medal!
Fundacja Wielkiej orkiestry Świątecznej Pomocy obchodzi w tym roku 25 jubileusz. Z tej okazji Fundacja WOŚP wręcza symboliczne srebrne medale tym, którzy przez te lata byli najbardziej zaangażowani w działania Fundacji. Wśród wyróżnionych znaleźli się m.in: sponsorzy, darczyńcy, przyjaciele Fundacji, przedstawiciele mediów oraz przedstawiciele sztabów - w tym nasz Sztab WOŚP przy Ośrodku Sportu i Rekreacji w Starogardzie Gdańskim Chcemy się podzielić tym medalem ze wszystkimi, którzy od tylu lat wspierają nasze Orkiestrowe Granie.

Jednakże ten medal to nie jest tylko nasza zasługa ale też Banku Spółdzielczego w Starogardzie Gdańskim, który od 13 lat pomaga nam przy liczeniu zebranych kwot, Starogardzkiego Centrum Kultury, które prowadzi licytacje dla mieszkańców, funkcjonariuszy Policji oraz Straży Miejskiej zapewniający bezpieczeństwo wolontariuszy podczas kwestowania, wolontariuszy wszystkich finałów WOŚP, ich zaangażowania, determinacji a przede wszystkim mieszkańców Starogardu i okolic, ich dobrego serce i to dzięki nim z roku na rok bijemy rekordy w zbiórce pieniędzy.

Ten rok jest szczególny również z drugiego powodu - Wielka Orkiestra została zgłoszona do Pokojowej Nagrody Nobla! Zróbmy wszystko aby Komitet Noblowski usłyszał o Orkiestrze, o Fundacji, o Nas wszystkich. Zbierajmy dobre wieści i wysyłajmy je do Norwegii.
Róbcie zdjęcia z hashtagiem #nobeldlawosp i wrzucajcie je do sieci!
Dzięki, że kręcimy się już 25 lat!


©2017 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Starogardzie Gdańskim  -   tel./fax 58 56 221 20  -   mail: osir@osir.com.pl